Aparaadi Takeaway teenust pakub Aparaadiruum OÜ (reg nr 12820837), Kastani 42, 50410 Tartu (edaspidi Aparaat).

Siintoodud ostutingimused kehtivad Aparaadi kodulehel tehtud toidutellimustele. Ostu sooritades kuvatakse iga toote juures selle maksumus. Toitumiserisusi ja eridieete puudutavad märked on toodud tellimiskeskkonnas iga pakutava roa juures. 

TELLIMINE
Toidu ja jookide tellimiseks vali soovitud road Aparaadi Takeaway menüüst ning lisa tooted ostukorvi. Peale kõigi soovitud roogade ja jookide lisamist kontrolli palun ostukorvi õigsust. NB! Tellimuskeskkonnas pakutavad lahjad alkoholsed joogid tarnitakse ainult juhul kui tellija on 18 aastane või vanem. Kui kõik on korrektne ja vastab sinu soovidele, siis kinnita tellimus ja suundu maksma. Sisesta korrektsed kontaktandmed ning vali tellimuse kättetoimetamise viis. Maksmine toimub läbi valitud pangalingi. Kõik arveldused tehakse eurodes. Sinu tellimus edastatakse Aparaadi kööki ja selle täitmist alustatakse peale kinnitatud tellimuse eest tasumist. 

TELLIMUSE KÄTTESAAMINE
Takeaway tellimusele peab tellija ise järele tulema Aparaadi restorani selle lahtioleku ajal (Kastani 42, Tartu).  Tellimuse valmistamise aeg sõltub köögile samaaegselt esitatud tellimuste arvust. Soovi korral täpsusta enne või pärast tellimuse esitamist telefoni teel toidu kättesaamise aeg: +372 730 3090. Kui sa ei ole tellimusele eelnevalt tellimuse täitmise aega täpsustanud, võtab restorani köök sinuga ise ühendust ja annab teada, millal võid toidule järele tulla.
Päevapakkumiste tellimise korral on ooteaeg 10-15 minutit tellimuse esitamise hetkest.


TELLIMUSEST TAGANEMINE

Peale tellimuse sisestamist ja selle eest tasumist ei ole tellijal enam võimalik tellimusest taganeda. Samuti ei ole võimalik tellimuse hilisem tagastamine ega vahetamine. Kui tellijal on tellitud toitude, transporditeenuse vm Aparaadi takeaway teenusega seotud aspekti osas, tuleb need vahetult esinemise järel saata kirjalikult e-posti teel: info@aparaadiresto.ee. Pretensioonidele vastatakse hiljemalt järgneva tööpäeva jooksul. 
Aparaadi on õigus tellimusest taganeda, kui ilmneb, et tellija esitatud andmed ei ole tellimuse täitmiseks korrektsed:
- alkoholsete jookide tellija ei ole vähemalt 18 aastane või ei esita ta kohaletoimetamisel dokumenti selle tõendamiseks (Aparaadil on õigus jätta tellimus osaliselt üle andmata ning ei ole kohustust tellimuse eest raha tagastada)
- tellimuse esitaja ei tule toidule kokkulepitud ajal järgi (+- 20 minutit).

PRIVAATSUSTINGIMUSED
Tellimuse sooritamiseks esitades esitab tellija Aparaadi ostukeskkonda järgmised isikuandmed: ees- ja perekonnanimi, e-posti aadress, telefoninumber, tellimuse kohaletoimetamise aadress. Neid andmeid kogub ja säilitab Aparaat ainult konkreetse tellimuse täitmiseks. Tellimuse kinnitamiseks ja pangamakse sooritamiseks edastab tellimuskeskkond vajalikud isikuandmed pangamaksete töötlejale Maksekeskus AS-le. 
Tellimusi ja nendega seotud isikuandmeid säilitab Aparaat tellimiskeskkonnas kuni 14 kuud raamatupidamislikel eesmärkidel.